"Напередодні 75-х роковин депортації кримських татар у пам"ять про жертв цієї трагедії перед головним корпусом КНУ здійнявся прапор кримськотатарського народу. Із кожним роком ця акція солідарності збирає дедалі більше учасників. Цьогоріч на університетській щоглі блакитне знамено із золотистим таньга розвівається поруч із прапором ВМС України, піднятим на підтримку ув"язнених у Росії українських моряків".