Рец. на кн.: Кіс О. П"єси. – Коло: Дрогобич, 2020. – 112 с.
Анотація:
Сучасна українська драматургія має чим захопити і подивувати, українські драматурги – вже впізнавані творчі обличчя, їхні твори щоразу пропонують нові оригінальні сенси та наративи. Для драматурга існує дві удачі: коли п’єса оживає на сцені театру і коли читач може зануритись у текст п’єси, виданої на сторінках книжки. Та драматургія, як нішева література, навряд чи має велике коло читачів, такої честі удостоюються хіба класики. Книжка з простою назвою «П’єси», ошатно видана у Дрогобицькому видавництві«Коло», уміщає три п’єси – «Пристрасті за метеликом», «Мій Роден» та «Гра в імена». Донедавна вважалося, що авторка Ольга Кіс – «чиста» поетка, та все вказує на те, що вона однаково талановита у різних жанрах – і як прозаїк (цьогорічна фіналістка II Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка), і як драматург теж.